Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvesznek a főiskolára,...

Ha felvesznek a főiskolára, akkor a 2. félév végén át tudom kérni magamat egy másik iskola ugyanazon szakára?

Figyelt kérdés

A ZSKF nemzetközi gazdálkodásról pl. a BGF nemzetközi gazdálkodására.

És ha igen, hogyan? Úgy akarok átmenni, hogy az első évemet számítsák be, és másodéves legyek.


2010. júl. 7. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom; újra kell felvételizned. Két egyetem között nincs átvétel. Arról leeht szó, hogy néhány tárgyat beszámítanak majd.
2010. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átjelenkezhetsz!

Feltételek:

-teljesíted az előírt kreditet

-meglesz a BGF (ng szak)ideji ponthatárának legalább a 90%-a

-ja és csak költségtérítéses lehetsz

2010. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18:45: a baj, hogy az ilyen lehetőségek legtöbbször csak papíron léteznek, és inkább azt ajánlják, hogy felvételizz újra. De persze meg lehet próbálni.
2010. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatban nem tudom, hogy hogy megy ez, de én ezt így tudtam.

18:45 vagyok

2010. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog működni. Én anno a Pszf-ről szerettem volna átmenni a külkerre, tehát a BGF-en belül mozogtam volna és azt sem engedték. Úgy vesznek át, ha teljesítve vannak a nyelvvizsga követelmények és 4,5 fölött van az átlagod. Legalábbis nekem ezt mondták 5 évvel ezelőtt.
2010. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!