Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik csoportban tanultok...

Akik csoportban tanultok nyelvtanfolyamon: ti átmennétek másik tanárhoz, ha úgy éreznétek, hogy a tanárnak nem vagytok szimpatikusak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok újat tanít és nagyon jól magyaráz, viszont úgy éreznétek, hogy nem vagyok neki szimpatikusok. Képeket vág, ha beszéltek, ha mások beszélnek, nem. Amikor egyesével csináltok egy feladatot , titeket hagy mindig utoljára, néha ki is felejt titeket.

Ebben az esetben ti csinálnátok tovább, mert a nyelvet jól tanítja vagy átmennétek egy másik tanárhoz próba-szerencse alapon?


febr. 9. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Átmennék másik tanárhoz
Maradnék
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Tul erzekeny vagy, bebeszelsz dolgokat magadnak. A tanulas nem egymas szereteterol szol. A masik tanar jobb lesz, mert szebben mosolyog, de rosszabbul tanit?
febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Az eletben nem mindenki fog kedvelni es te sem fogsz mindenkit.

Baratikapcsolatban meg tudod valogatni kik mellett tartasz ki, maskor nem mindig. Ha jol tanit, maradj, nem egy eletre szól a kapcsolatotok.

febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg hasznos ez a honlap!!! Nagyon szépen kösznöm a válaszokat és, hogy felnyitottátok a szememet!!! Akkor maradok mindenképpen a csoportjában!


Ment mindenkinek a zöld és a szavazatokat is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!

febr. 9. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy öreg vagyok, de én már nem maradnék olyan óráján, akinek nem bírom a pofáját. Azért nem fizetek, hogy megtűrt személy legyen bárhol is.
febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

#4,

Tipikus magyar gondolkodas.

febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szánalmasan előítéletes vagy 5-ös 😁 Nem egy tanártól tanultam már nyelvet, szájhuzogatós emberekre nem pazarlom az időm, mivel önállóan is tudok tanulni, így én tényleg csak olyanokra fordítom az időmet, akikre érdemes.
febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6,

Good luck! 😂

febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!