Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 4 hónap alatt sikerülhet az...

4 hónap alatt sikerülhet az angol középfokú nyelvvizsga? (nagyon fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

6 éve tanulok angolt,haladónak mondható vagyok.Tanultam eddig a zöld Enterprise-ből és a narancssárgából a 10.-dik leckéig.Valami intenzív nyelvtanfolyammal,heti rendszerességű különtanárral és sok tanulással sikerülhet?

Azért szeretném megcsinálni most,mert egész évben magántanuló leszek egészségügyi gondok miatt és jövőre újra kezdem a 9.-et(tehát elmenne 1 évem a semmibe),de januárban felvételiznem is kell,ezért csak 4 hónapom lenne rá.Sikerülhet?Személyes tapasztalat?Ja és nem tudom mennyire számít,de szeretem az angolt és elég jó a nyelvérzékem is.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.15/L


2010. okt. 26. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én másfél éve olvasom naponta a közoktatás rovatot, de egyáltalán nem emlékszem egyre se, aki 14-15 éves korában letette. A kékre B1 van írva, de valójában annál magasabb szint.
2010. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi:)

pedig gyk-n sokan írták és nekem is van olyan ismerősöm :P

2010. okt. 26. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve olyan volt, hogy kéttannyelvű nulladik évéből nem mehettünk tovább ha nem volt meg a nyelvvizsga, mert utána egy csomó mindent idegen nyelven kellett tanulni. Az az 14-15 évesen le kellett tenni.
2010. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért a kéttannyelvű nulladik év egy különleges eset heti húsz óra idegen nyelvvel egy teljes tanéven át!
2010. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Viszont, attól még nem lettem érettebb és felnőttebb, aki tudja kezelni az ügyfé reklamációt, meg a globális felmelegedést, csak megtanultam angolul. Ha ő is tud angolul, akkor minek ijesztgetni, hogy nem elég, ha angolul tud?
2010. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!