Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingora mennyire éri meg...

Duolingora mennyire éri meg előfizetni hatékonyabb tanulás érdekében ?

Figyelt kérdés
Sokkal hatékonyabb ,megéri előfizetni rá ? 2èv alatt milyen szintre lehet eljutni ,mik a tapasztalatok?
ápr. 9. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semennyire. A fizetős verzió sem tanítja meg igazán a nyelvet, az alapokat gyakorolni meg az ingyenes részével is lehet.
ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen csak az életek lemerülnek ,tehát nehéz benne haladni úgy gondolom ingyenesen ,akik használják vagy régebben használták örülnék ha írnatok ,meg 2èv alatt milyen szintre visz ?
ápr. 9. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Angolról tanulom a németet és a legutóbbi változtatás alakalmával felkerült a szint is a nagy egységek mellé. Az utolsó előtti az A2 az utolsó B1 szintű, tehát B1 a Duó szerint.

Egy kicsit tudsz majd pár szót beszélni általánosabb témákról.


Én kb 1 egységet csinálok meg 1 hét alatt, de ha előfizetsz, akkor ugye gyorsabban haladhatsz, mert nem fogy el az életed, viszont kérdés érdemes-e.

Úgy látom a magyarról tanulással az is gond, hogy kevesebb lecke van, 1/2 2/3-a, tehát szerintem csak A1 szint lesz az.

ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy B1 szint az, most talán 102 egységből áll, amiből az jön ki, hogy kb 2 év, a magyarról német talán 33 egységből áll, ami nem jelölt szóval A1 szint és az se teljesen kb 8 hónap alatt érhető el.
ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 webnyelv ***** válasza:

Attól függ, milyen gyorsan fogynak el az életeid. Nekem időm sincs annyi, hogy az életeket elfogyasszam. Van néha, hogy sok elfogy, de van sok más dolgom is, mint duolingózni. Szerintem akkor éri meg a Duolingóra előfizetni, ha fél napokon át folyamatosan használni akarod. De kinek van arra ideje?

Ha esetleg nagyon gyorsan elfogynak az életeid, akkor lehet értelme előfizetni.

ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
De miért? Van a gyakorlás életekért funkció, amivel vissza tudod tölteni.
ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert ha egy feladaton belül elveszted az összeset akkor annyi
ápr. 9. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én a következő taktikát alkalmazom több okból is.

Napi 2-3x állok neki és előbb 5-re feltöltöm, ha nincs annyi, de mivel magától is tölt, ezért erre ritkán van szükség.

Ha egy feladatsor után végén 4-nél kevesebb szív maradt, és még egy feladatsort csinálnék , akkor feltöltöm 4-re gyakorlással, de ha nem, akkor csak 3 szívig, hiszen, úgyis kapok 4 óránként 1-et.

ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
De hogy veszti el valaki az összes életét? Pláne egy feladaton belül? Nem kötekedni akarok, komolyan kérdezem. Sok éve duolingózok, most épp a harmadik nyelvvel, de ilyen velem még sose történt. (igen, tudom, hogy le fogtok pontozni, pedig tényleg csak kíváncsi vagyok.)
ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9-es én 1 -2 életet szoktam elveszteni, de van amikor többet. Ez leginkább akkor fordul elő, ha vagy kapkodok, vagy pl: németben mikor mondja az egész mondatot és ki kell választani két hangminta közül a megfelelőt. Legtöbb esetben ez nem is gond, de pl: a zu -nál már problémás.
ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!