Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 888 kérdés és válasz VAGY...

888 kérdés és válasz VAGY 1000 kérdés,1000 válasz?

Figyelt kérdés
Melyik könyvből tanuljak? Szeretnék nagyon de nagyon sok szót elsajátítani, mert 2 év múlva ki szeretnék menni nyárra Ausztriába dolgozni. Első sorban azok válaszát köszönném meg nagyon akinek tapasztalata is van, de persze mindenki válasza érdekel. Vagy inkább vegyek más könyvet?
2010. nov. 11. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én az utobbi könyvet (1000 Fragen, 1000 Antworten) tanulmányoztam és hasznos :) Nem döntesz vele rosszul ;)
2010. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1000 kérdés 1000 válasz. Én nyelvvizsga felkészítésre járok és ezt ajánlották, hogy vegyem meg mert ebből sokat tudok tanulni
2010. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi:) igen én is azt néztem de nekem nem tűnik túl szimpatikusnak. olyan tömör, vagyis nem túl áttekinthető. de ha jó akk el kell fogadni:)

még jöhetnek válaszok. MELYIK VAGY INKÁBB MÁSIKAT VÁLASSZAK?

2010. nov. 11. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is az 1000 kérdés...., az első az alapfokra van elvileg
2010. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!