Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol 1000 kérdés 1000...

Az angol 1000 kérdés 1000 válasz mennyire tud segiteni ha nyelvvizsgára készülök?

Figyelt kérdés
Szóval a BME-n fogok most nyelvvizsgázni angol középfokú komplex. A szóbelire az 1000 kérdés 1000 válaszból készülök. Az lenne a kérdésem hogy mennyire lesznek hasonlóak a kérdések. Gondolom nem pont ugyanazok lesznek, de megvannak az alaptémakörök. A kérdések mennyire lesznek hasonlóak? És mennyire baj ha nem legújabb kiadásból hanem egy 6évvel ezelőtti kiadásból tanulok?
2011. júl. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

én ebből készültem felsőre (a felsőfokú vizsgás változatból), azaz csak ebből. eredményesen.

amúgy meg felmész a honlapjukra és letöltöd a szóbeli témaköröket, nem túl nehéz...

2011. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem azt a könyvet, kiindulópontnak, nem bevágni!!!

Gyakran azért nem tud a vizsgázó egy témáról beszélni, mert még magyarul se menne folyékonyan 3 perc...

Jól össze van szedve téma-szókincs, , jók a kiinduló pontnak feltett kérdések, viszont a példa válaszok nekem személy szerint nem tetszenek annyira; még angol anyanyelvűvel sem találkoztam, aki beszélgetés során így fejezte volna ki magát - inkább egy esszében...

Egyszer átolvasni, ötleteket meríteni belőle, a témánkénti szószedetet átnézni (hátha eszedbe jut, hogy jé, ezt ismerem, vagy jé, nem is gondoltam hogy erre szükségem lenne...) MINDENKÉPPEN ÉRDEMES!!! Ennél jobban összeszedett könyvet a saját kategóriájában még nem láttam.

2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én nem angolhoz használtam, hanem olaszhoz, de nekem nagyon bevált, megérte az árát és jó ötleteket adott, amiket kicsit átformálva fel tudtam használni.
2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. júl. 20. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ebből kellett készülni suliban és ha ez nem lett volna, tuti nem megyek át a szóbelin. Mindegyik témát ki kellett dolgozni és megtanulni. Sokan csak a példaválaszok alapján bemagoltak valamit, de mivel nekem sokkal könnyebb saját magamról beszélnem, én mindig kidolgoztam rendesen. Nekünk bele is kellett rakni x darab ismeretlen szót is, na így volt valóban hasznos. Szerintem ezt a kidolgozást te is megteheted, nagyon jó felkészülés a szóbelire!
2011. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2017. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!