Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak akkor ha egyszer...

Mit csináljak akkor ha egyszerűen annyira nehéznek találom a levél témákat TELC B2 (ang) -ban hogy semennyire nem megy?

Figyelt kérdés
Tehát ezt úgy kell elképzelni hogy magyarul sem tudnám megírni ...nem jut eszembe semmi :( pedig ha könnyebb a téma akkor tök jó kis leveleket szoktam írni (érettségis levelek pl 100X egyszerűbbek) , de itt meg gondolkodok 1 órán keresztül és nemjut semmi sem az eszembe hogy mit kéne irnom ?Mással nincs ilyen?Csak nekem nemmegy ?
2011. febr. 19. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy gyakorolja ? vmi jó tipp ? tehát tényleg nem a szókincsemmel meg ilyenekkel van gond hanem h nemtudok mit irni...
2011. febr. 19. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj brainstormingos technikát; pl. szabadírás 5 percen keresztül. Nekünk egyetemen is tanították, mivel ott még nehezebb, még szigorúbb javítással és még kevesebb idővel.
2011. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bumbi02 ***** válasza:
nem kell valós dolgokat írni, írj fikciókat. fantázia kérdése.. hogyha az a baj hogy magyarul se tudsz, akkor keveset olvasol. olvass többet. fantázia.
2011. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem,nem olvasok keveset sőt :/...tehát ezért nemis értem mivan velem..:(
2011. febr. 19. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:
meg mondom a témával van a baj tehát,hogy ilyen szállást kell foglalni meg jelentkezni állásra stb és ezek kikészitenek mert nemtudok mit kitalálni, h mit kérdezzek stb...:/
2011. febr. 19. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"meg mondom a témával van a baj tehát,hogy ilyen szállást kell foglalni meg jelentkezni állásra stb"


- Márpedig ezek pont olyan témák, amelyeknél a legvalószínűbb, hogy szükséged lehet egy idegen nyelvre. Nem véletlenül találják ki ezeket. Nem a feladatokkal van a baj. Esetleg olvasgass példa feladatokat.

2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tudom :/ de akkor sem megy.hol tudnék ilyeneket olvasni?nem nagyon találok ilyen kész leveleket...:/
2011. febr. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!