Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az alapfokú angol...

Milyen az alapfokú angol nyelvvizsga letétele?

Figyelt kérdés

Hali!


Le szeretném tenni az alapfokú angol nyelvvizsgámat, de nagyoooooon izgulok! hogy zajlik az ilyesmi és kb. mit kérdeznek? lesz párbeszéd írás is, vagy képleírás?

igaz, hogy bármikor bármennyi évesen letehetem?


KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!


2011. júl. 22. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

If you'd like to take one, you need an ID, passport or driving license, and you've got to be at least 14(I guess).


It depends on the exam you take. You might want to check them out first on their websites, all the necessary information is provided.

2011. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is most fogom letenni. hát attól függ melyikre mész.

én telc-re és ott nincs kép leírás csak szituáció meg beszélgetés

2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én csak középfokút tettem, de az alapfokú szerintem olyan szintű, hogy "Hello, my name is xy. I am from Hungary. I have a dog." vagy ilyesmi.
2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. júl. 22. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Megnézed a nyelvvizsgád tipusának megfelelően milyen feladatok lehetnek. Egy alapfok miatt minek izgulni ? Kb. sz.rt se lehet kérni. Felsőfokún majd izgulhatsz, bár én is túléltem :)
2011. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Minek letenni? pénzkidobás. Középfoktól van értelme! előző voltam.
2011. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott is vannak "tételek" a szóbelin, nem kell lenézni. És az írásbeli sem csak primitívség. Amúgy bárkitől bármilyen vizsgán lehet úgy kérdezni, hogy megbukjon. Mindenki kezdte valahol. Vizsgarutinnak tökéletes.
2012. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!