Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha vizsgára bocsájtás feltétel...

Ha vizsgára bocsájtás feltétele az alapfokú "c" típusú nyelvvizsga, és nem sikerülne, és így vizsgára sem mehetnék, de elvégeztem az évet, van-e lehetőségem úgymond "csúsztatva" a nyelvvizsga letétele után vizsgáznom, és így megkapni a bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Vagy az az egy év, amit végigjártam tulajdonképpen fölösleges időpocsékolás volt? Tulajdonképpen csak angolra jelentkezhettem, viszont a nyelvet csak általános iskolában tanultam (akkor sem valami előrehaladottan, tehát a nyelvtudásom igencsak hiányos), érettségimet is másik nyelvből tettem.

A kérdésem az okj-s oktatással kapcsolatos!!!


2011. aug. 30. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen kérdezd meg az adott oktatási intézményben, mert én pl egy olyan főiskolán diplomáztam, ahol azt mondták, hogy jó, jó vizsgára bocsátás feltétele szigorúan, de igazából nálunk le lehet diplomázni szépen, csak nem adjuk addig kézbe a diplomát, amíg a hallgató be nem hozza a nyelvvizsgabizit.
2011. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a felsőoktatás követelményeivel tisztában vagyok. ez mindenhol így zajlik, akkor kapod kézbe a diplomádat, ha van nyelvvizsgád. de a kérdésem az okj-s oktatásra vonatkozott...

de köszönöm, hogy reagáltál :)

2011. aug. 31. 00:37
 3/5 amarill ***** válasza:
Biztos van rá lehetőség
2013. febr. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amarill ***** válasza:
De miért ne sikerülne
2013. febr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 amarill ***** válasza:
Nahog ymár az alapfok ne sikerülne
2013. febr. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!