Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok/tudok letölteni a...

Hol találok/tudok letölteni a neten Német alapszavakat, amik nagyon lényegesek és szükségesek a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ha a hülyeség fájna...


google

2011. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem :D Basszu ez az oldal nem azért van, hogy kérdezni lehessen? Egyébként képzeld, utánanéztem google- n, de nem jártam sok sikerrel, igaz nem sokat kerestem, de én is mindig a google- val szoktam kezdeni...
2011. okt. 28. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

de te istenverte szerencsétlen, írd már be rohadt google-be hogy német szavak hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen?


egyébként ne, eszedbe se jusson beírni google-be, tanulj inkább angolul, abban nincs nyelvtan, nincs benne túl sok logika, szépen be kell seggelni és meg is van belőle a középfokú egyik napról a másikra


ha nem jutsz el magadtól odáig, hogy alap német szavakat megtalálj INTERNETEN, ami szarásig van vele, akkor neked a német az életben nem fog a fejedbe menni


fogadd el, tanulj mást, vagy menj btk-ra

2011. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
most kipróbáltam, beírtam, szarásig van vele a google de sebaj, előled biztos elrejti (megértem...)
2011. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez egy szókincsfejlesztő oldal, regisztrálás után gyakorolhatsz, különböző feladatokat oldhatsz meg.

[link]


Itt lehet szavakat tanulni. Még én sem ismerem ezt az oldalt, de beírtam a google-ba, hogy német szavak és ezt adta ki.

[link]


Itt pedig az alapszavakat, kifejezéseket tanulhatod meg.

[link]


Egy kicsit vissza kellene nézegetni a Gyakori kérdésekre a válaszokat, ha beírod a keresésbe, hogy német, kiad neked egy csomó kérdést, ami a némethez kapcsolódik.

2011. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!
2011. nov. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!