Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felülvizsgálatnál volt már...

Felülvizsgálatnál volt már akinek megadták TELC középfokú nyelvvizsgán a maradék fél pontot?

Figyelt kérdés
89,5 pontom lett az írásbelin. 90 ponttól van meg. Volt már aki beadta a felülvizsgálati kérelmet és el is fogadták neki?

2011. okt. 31. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
volt.
2011. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idegesít tán, hogy 2 hetente látod ugyanazt a kérdést? Akkor ne nézd! Olyan válaszára vagyok kiváncsi, aki beadta a felülvizsgálatot és meg is adták neki :)
2011. nov. 22. 19:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha magamat nézem, akkor a saját kérdésemre az a válaszom, hogy: nem. Mert nekem sem adták meg. :D
2011. dec. 1. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerősömnek találtak még 11 pontot!!!!!!
2012. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ott voltam először németből középfokúzni, azt hiszem még 2006 környékén, 0,5%-on múlt az egyébként a nyelvvizsgák között az akkoriban egyik legdrágábbnak számító vizsga, nem adták meg. Írtam nekik, hogy a fél % nem a tényleges tudást tükrözi, mert az lehet egy vessző hiba is, stb. Erre egy olyan levelet írtak vissza, mintha az orrukból rántottak volna ki. Szegény anyám nem merte megmutatni hónapokig, mert attól tartott, kiborulok. Annyi kedvezményt adott a TELC, hogy a következő vizsgaalkalomra soron kívül berakjanak, csak hogy befogjam a szám, ott meg azt hiszem 2%-on buktam meg, és ez volt az a pont, hogy annyira megutáltam miattuk a németet, hogy évekig nem voltam hajlandó megszólalni, mert totál hülyének éreztem magam. (Azóta persze meglett a vizsgám, MÁSHOL, és beszélem is. :) )
2012. máj. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen?

Fél pontot biztos hogy (kis jóindulattal)

lehetett volna találni

2013. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez melyik nyelvből volt
2013. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!