Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hanganyaggal való angol...

Hanganyaggal való angol nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Sok fórumon olvastam már hogy :::: - hallgattam a munkába menet, takarítás közben vagy ha ép volt olyan szituáció amikor pendrive-ról vagy telefonról tudtam hallgatni vagy ha engedte a szabadidőm és lám megtanultam angolul !!! ????

De ez hogy működik ilyenek vannak ingyen letölthetőek(hangoskönyv/hanganyag) ? Vagy csak kinézel egy mp3 as sztorit letöltöd felteszed telóra és azt hallgatod ? Ha vannak ilyen ingyenes hanganyagok küldenétek (Amerikai angollal kiejtés miatt). Ebből tényleg meglehet tanulni angolul ? Bármilyen infót, tapasztalatot szívesen fogadok erről a módszerről !

Előre is Köszönöm!


2012. júl. 9. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:

itt találtam egy -két darabot:

[link]

de ha van kedvenc sorozatod, és tudod mobilon nézni vagy esetleg mp4-en felirattal, az is jó ám! :))

2012. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) ! Ami igaz igaz nem vagyok rossz angolból (nem fényezés :S) A sorozatok mennek angol felirattal szinte már mindent értek felirat nélkül csak a felét! Csak kíváncsi vagyok erre a hangoskönyves anyagos sztorira hogy mit lehet belőle kihozni meg hogy egyáltalán mi ez vagy hogy működik :D :)
2012. júl. 10. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:

English Today (magyar felirat)

Angolul könnyű (magyar szöveg)

EnglishBox (magyar szöveg)

follow me bbc english

Angol CD intenzív nyelvtanfolyam

Learn English with Jennifer Lessons for Beginners

English in 20 minutes a day

Callan Lessons

Assimil English


Ezeket lelehet tölteni torrent és fájl megosztokról.

2012. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Berlitz English All Levels Audio CDs
2012. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Relaxa Villám Angol
2012. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a relaxa villám angol tényleg jó.

ami viszont sokkal nagyobb elismertségnek örvend, az a effortless english.

[link]

2012. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nézem mostanába nagyon vicces:

http://www.youtube.com/watch?v=fnEvakipktI


Fel is töltöttem.

2012. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!