Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Majd egyszer szeretnék egy...

Majd egyszer szeretnék egy tetoválást angol nyelven, de nem vagyok benne biztos hogy igy helyes!? (többi lent)

Figyelt kérdés
az életem egyik részét jelképezni, amikor nagyon elrontottam minent. "Lose Yourself" feliratra gondoltam, csak hogy nem kéne e/1 személybe tenni vagy mult időbe? az hogy hangzana, vagy jó igy is?

2013. márc. 18. 19:15
 1/3 Vree ***** válasza:

Milyen égő lenne, ha kiderülne hogy nyelvtani hibás felirat lenne rajtad :D


- Na mi van, megint szakítottál az első randin? Ez a srác is angolos volt?


Viccen kívül, szerintem jó így. Csak ne csodálkozz, ha Eminem-rajongónak néznek miatta. :D ( [link]


A miértjét körülményes lenne megmagyarázni. Ilyen alakban lényegében felszólító mód (Lose yourself = Veszítsd el magad), de Lost yourself? (Elvesztettem magam?) I lose myself? (Elveszítem magam?) Losing yourself? (Elveszteni magad?) Egyik sem különösebben meggyőző...Talán egy Lost/Losing myself, de nemtom...

2013. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor szerinted végeredményben melyik lenne a legjobb?:)

egyébként pedig szeretem Eminemet, innen is jött az ötlet.

2013. márc. 18. 20:52
 3/3 anonim válasza:
Don't lose yourself... vagy keep going on...
2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!