Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Kettannyelvu gimit...

Angol Kettannyelvu gimit keresek! Kinek melyikrol mi a velemenye ezek kozul? : BME gimi, Budai, karinthy (messze van), Szabo Lorinc, Szent Laszlo, Xantus, Kurt

Figyelt kérdés
mindenfelerol tarsasag,tanarok,tanitasi mod,mennyire jol adjak le angolul a tantargyakat es persze ha valamelyik jot kihagytam volna

2013. aug. 22. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik lenne hozzád közel?
2013. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xantus jó, erős , de fizetős, évi 120000 ft. Kötelező Opera és Müpa látogatás van az első két évben, havonta egyszer, este, ami szintén költség és este 11-ig szokott hétközben lenni.Egyébként jól felszerelt suli, van cserediák program és választható nyári külföldi utak. Sajnos van néhány nagyképű majom, aki elszállt a szülei pénzétől, de vannak jó fejek is.Szabó Lőrincbe jár egy ismerősöm, sok médiában dolgozó szülő gyereke jár oda, és sok a drog a wc-ben, persze a gazdagabb gyerekek gondolom máshol is unalmukban használják.Szent László eléggé matekos, a Karinthy meg állítólag külföldön is elfogadott bizonyítványt tud adni , de ez nagyon drága, több mint 1 M ft, mert innen főleg külföldre mennek tovább.
2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a BME gimi ha fizetős, nagyon drága mint az American International stb... legalábbis szerintem ilyen típusú iskola.

A Budaiba jár ismerősöm, én is majdnem megjelöltem, Ő szereti, és szerinte jó a nyelvoktatás.

A Karinthyba engem nem vettek fel, de rengeteg ismerősöm, rokonaim is jártak oda. Az emelt angol része egy semmi szerintük, amúgy én azt hallottam kemény, nagyon sokat kell tanulni és ha szerencsés vagy csak akkor jó a társaság. Bár én voltam bent angol föci órán és sokat ökörködtek a tanárral meg egy francián is.:)(na meg előkészítőre is ide jártam, dehát az a matek :D)

A Szabó Lőrincről nem tudok semmit.

Szent Lászlóba írtam a felvételimet, nagyon kedvesek, én speciális angol szakra jelentkeztem, de végül nem oda mentem. (de amúgy itt csak olasz kéttan van a jól tudom), a társaság jó. :)

Xantusos vagyok! :) a nyelvoktatás nagyon jó!!! és nem teljesíthetetlen, a vizsgám is 5-ös lett.:) én idegenforgalmira járok. A társaság nagyon jó, a mi évfolyamunkból kimaradtak a sznobok, de nekem a többiekkel sincs problémám. Nem ***** attól, hogy szép ruhákba járnak. Először én is féltem kicsit, de a gólyatábor is állat nagyon, meg a közös programok. Operában meg Müpában pedig jól elhülyülünk, nem olyan mintaiskola, mint aminek kinéz, de hülyék sem vagyunk, max szőkék!!:D

2013. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat!:) karinthy nekem tul messze van sajnos:/ xantus,bme eleg szimpik a tandijtol fuggetlenul ha tenyleg rendesen megtanitanak angolul akkor megeri
2013. aug. 24. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A Karinthy pedig jó iskola, főleg akkor, ha a nyelv fontos neked.
2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!