Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, hogy középszintig...

Igaz, hogy középszintig németül sokkal nehezebb megtanulni, mint angolul, viszont középről felsőfokra felfejlődni meg már angolból nehezebb?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam, nem tudom mennyire igaz. Most állok B2-es szinten kb. németből, angolból egy kicsit gyengébb vagyok, így ha ez igaz lenne inkább ráállnék a német felsőre.

(Abban biztos vagyok, hogy középszintig a német tényleg sokkal nehezebb)


2013. okt. 13. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem totál igaz

alig tudtam megtanulni a német B2 nyelvvizsgaszintet, de aztán gyorsan halad, mert ezután már csak szavakat kell tanulni, és már majdnem felsőfok.


Angolt nemrég kezdtem el tanulni, és iszonyat gyorsan haladok vele, de mondjuk még csak alap szinten vagyok. Kíváncsi leszek, milyen lesz majd a későbbiekben, mert most még könnyű, nem kell ragozni az igéket mindig, mint a németben

2013. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!