Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani jó angolkönyve...

Tudtok ajánlani jó angolkönyveket?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék kérni valamilyen angolkönyvet, amiből tanulhatok, fejleszthetem a szókincsemet. Most, ősszel csináltam meg a középfokú nyelvvizsgát, tavasszal szeretnék érettségizni, majd rá egy évre emelt érettségizni. Szóval valami közép- vagy emeltszintű könyv kéne. Javaslat?

2013. nov. 23. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Oxford konyvek nagyon jok, a dragabb kategoria, de karira belefer. Kicsit gyengebb, kb egy eros kozepfokot kepviselo tk a Matura A2-B1, ez szokincs fejlesztesehez kivalo, sok szoszedettel. Valamint erdemes venni 1000 kerdes 1000 valaszt, van belole millio fajta, kulonbozo szintekhez.
2013. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hja, es az emelt angol nehezebb, mint a felsofoku nyelvvizsga, tehat inkabb az utobbit ajanlom. Tapasztalat.
2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az Oxford Angol Nyelvtan (piros könyv) megvan, abból is készültem a vizsgára. A többire rákeresek :) Főleg a szókincsem a gyenge..
2013. nov. 23. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont egyetemre több pontot kapok, ha már megvan az emelt érettségi 40%-a.
2013. nov. 23. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be könyvesboltba és nézz körül
2013. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tobb pont egy dolog, de igazabol te erzed, mennyire megy jol. En megcsinaltam 98%-ra a kozepszintu erettsegit, majd gondoltam emeltezek, hat..az nem embernek valo, pedig remek nyelverzekem van. Aztan mondtak masok, hogy a felsofoku nyelvvizsga konnyebb valamicskevel. Meg egyebkent ha akarsz majd BA utan mesterre menni, oda jo, ha van felsofokud.

De sok sikert! :)

2013. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!