Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol tankönyvet...

Milyen angol tankönyvet tudtok ajánlani egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem megtanulok angolul, de mielőtt tanfolyamra megyek gondoltam megtanulom az alapokat. Kezdésnek beruháznék néhány könyvre.

2014. máj. 4. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha Budapest 15 kerület elérhető közelségben van neked, akkor gyere és nézz körül nálam. Személyesen könnyebb eldönteni, főleg ha tudom, hogy pontosan mire is lenne igényed.


Amúgy a minimál alapokat el is mondom közben. Tekintsük ingyenes demo angolórának, szintfelméréssel.


(Tanfolyam helyett mindenképpen inkább magántanárt ajánlanék, akkor is ha nem pont engem választasz...)

2014. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
döntsd el melyik nyelviskolába akarsz majd járni és azt a könyvet vedd meg amit ők használnak kezdőknél, mert ha késöbb tanfolyamra mész akkor ugyan azt a könyv sorozatot használhatod.
2014. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!