Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen hosszúságú magán...

Milyen hosszúságú magán nyelvórákat vállaltok, és mennyiért?

Figyelt kérdés

Nem kell feltétlen nyelvet írni, mert nem tanárt keresek, csak szeretném belőni magam, hogy végzettségem alapján mennyit kérhetnék.

Köszönöm;

nyelvi szakos egyetemista



2014. okt. 31. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szülők nem (csupán)azt nézik hogy mennyire jól tanítom meg azt amit az iskolában nem tudtak megtanulni, hanem azt hogy mennyibe kerül egy 60 perces alkalom.


Van olyan magántanítványom, akinek kell a külön óra a középfokú nyelvvizsgához, de 1600-nál nem tud többet szánni rá, inkább nem jön hetente egyszer, csak havonta egyszer ha felemelném 200 forinttal.

2014. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
3000/60 perc és nem vagyok tanár, csak 10 éves tapasztalatom van és jól beszélek. Budapest. Kezdőként kértem 1500-t, azóta emeltem. Nem ritka nyelvek, de a jó tanár ritka belőle.
2016. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!