Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék nyelvórákat adni...

Szeretnék nyelvórákat adni ehhez mi kell?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsős nyelvszakos. Második évtől szeretnék elkezdeni órákat adni, kis költség-kiegészítés :)

Az érdekelne, hogy ehhez milyen szinten kell tudnom az adott nyelvet? Felsőfok? Csak azért, mert nem szeretnék beégni a tanítványaim előtt! Hogy megy ez?

Aki volt már ilyen helyzetben, mint "kezdő tanár" azoknak a tapasztalataira kíváncsi lennék!


Köszönöm!


2010. máj. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elvileg kozepfokuval is lehet tanitani, de felsofokkal mar biztosan.

nekem is par honapja lett meg, sztem hamarosan adok fel hirdetest:) bar 18 evesen kicsit fura lesz

2010. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Van olyannyelviskola, aki a tanárait pedagógia szigorlat nélkül, sima középfokkal engedi tanítani. Szóval ez alapján már te is elkezdheted, pár hirdetés kérdése az egész.
2010. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: Erről én is hallottam, egy csoporttársam tanít így. Ami szerintem elég nagy baj, hogy vannak ilyen nyelviskolák. Mert most azt mondom, hogy így gyakorlatilag "bárki" bemehet az utcáról tanítani...
2010. máj. 20. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez így van. És sok diák nem is feltételezi, hogy az a tanár, aki vele szemben ül X ezer Ft-ért nem egy végzett, diplomás angoltanár, hanem egy sima középfokús emberke.
2010. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a főiskolán a fél nyelvszakos gárda egy közeli kis nyelviskolában szerezte a gyakorlatát. Én is másodévtől tanítottam, persze hazudni kellett róla (diplomás tapasztalt nyelvtanárnak hittek a tanítványok). A mai napig így megy ez, pedig ennek már 10 éve. Ha szerencséd van, te is tagja lehetsz, a blaha környékén van ez a vándordiákos nyelvsuli....
2010. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!