Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 nyelvvizsga! Melyik...

Angol B2 nyelvvizsga! Melyik nyelvvizsgatípust válasszam?

Figyelt kérdés

Az angol tanárom a TELC nyelvvizsgára esküszik, mert hogy az egynyelvű és nem nehéz.

Próbáltam feladatokat megcsinálni a TELC-es feladatlapokról és kb a negyede se lett jó. Egyáltalán nem megy. Tudom, szavakat is kéne tanulnom kb 1000 szót tudok most, és ennek háromszorosát kéne tudnom, de ugy gondoltam, hogy majd most nyáron, mivel viszonylag könnyen megtanulom.

De hiába gyakorlom a TELC-es feladatokat nem megy!! Pedig itthon vagyok, nem időre csinálom, nyugodt vagyok.

Szerintetek melyik nyelvvizsgát csináljam meg? Olyat szeretnék, ami ÁLLAMILAG és NEMZETKÖZILEG is elismert!!

Ki melyiket ajánlja?


2015. jún. 9. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell, hogy mondjam, hogy a TELC a legkönnyebb:/ én németből csináltam TELC-et, szóval tudom... Ha ezek nem mennek, akkor a többi se fog szerintem, de megnézheted az origot-t, euro-t, azok még könnyebbek talán.
2015. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ELC írásbeli és Telc szóbeli, szerintem így könnyebb, én is így próbálkozok.



De 1000 szó az még nagyon kevés!

2015. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!