Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból szeretnék középfokúzn...

Angolból szeretnék középfokúzni, de egyenlőre fogalmam sincs, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Diplomához kellene, szóval célszerű lenne a legkönnyebbet választani. Köszi a tapasztalatokat előre is.
2008. szept. 9. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakmai vagy sima?
2008. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sima
2008. szept. 9. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
bme
2008. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat válassz ,amit egész európában elfogadnak, mert ki tudja,mit hoz az élet.

Éppen ezért szerintem a Rigó utcait ne csináld, bár az könnyű.

BME-set elfogadják az Eu-ban, bár az nehezebb,mint a rigós,szerintem.

Van még ECL, ez kicsit bonyolultabb,mert a feladatoknál azt hiszem minden egyes részénél 60%-nak kell meglennie, és elég sok a feladat,az idő meg kevés rá.

Van még a Tit-telc, amiről én úgy hallottam,hogy nem nehéz, szóbelin pedig a véleményedet kérdezik meg egyes dolgokról, pl: Vajon törökországban miért kell még mindig a nőknek csodort hordani, mit gondolsz az atomerőművekről, meg hasonlók.

Amikor én nyelvvizsgáztam,akkor ezekre a helyekre mentünk az osztályból,és az elmesélések alapján próbáltam neked segíteni. Igazából én már 3 éve csináltam, gondolom változtattak rajta.

2008. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2008. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket.
2008. szept. 9. 13:46
 7/8 anonim válasza:

Én a BME-set semmiképp NEM ajánlanám. Bár nem nehéz a közép, nekem felsőfokon volt egy műszaki szöveg és ott nem fogadták el az egyik HELYES megoldásomat, mert nem értettek a műszaki kifejezésekhez. Mérnök informatikusnak tanulok, nap mint nap olvasok és írok ilyen szövegeket, tehát a megoldásom biztosan jó volt. Ezen kívül is volt még egy-két furcsaság az értékelésben. A megtekintésen a felügyelő tanár is igazat adott nekem, de a reklamáció elbírálása nem az ő dolga, így hát...


Én a Cambridge FCE-t ajánlom. Ez egy elég neves vizsga, itt ilyenek nem fodulnak elő, másrészt ezt mindenhol elfogadják neked az tuti.

2008. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézz körül, hogy hol, milyen az írásbeli meg a szóbeli és variáld össze a képességeidhez mérten.
2009. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!