Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen megszólalni angolul?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már mindent megteszek angol sorozatot nézek, angolul olvasok könyvet, szavakat tanulok minden nap, különtanárhoz járok. De ha az iskolában felszólit a tanár, nagyon rástresszelek,és még ha tudok is mondani valamit akkor már kapásból nem jó, elveszi a kedvemet ettől az egésztől. Mostanában kezdtem megszeretni az angolt és szivesen tanultam erre jön egy ANGOLÓRA és ennyi, legszivesebben feladnám az egészet...

2015. nov. 23. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Megvalaszoltad a sajat kerdesedet: "nagyon rástresszelek".


Nekem a meditacio sokat segitett/segit, ajanlom neked is!

2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
speak nyelviskola, hogyha jobban rá akarsz feküdni az angolra! :)
2015. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj otthon hangosan tükör előtt pl.

Szüleiddel játsszátok el, hogy felelsz.

Haverokkal, barátnő(k) körében stb... Macskád előtt.

2015. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a tanár lehet ebben főként hibás. Nekem is volt ilyen tanárom..

Egy jó tanács, ne a tanárnak akarj megfelelni, a lényeg hogy azért tanulj meg egy idegen nyelvet, mert a Te számodra később hasznos lesz majd.

Ha van kedved nézz rá ezekre a videokra, könnyen érthető a nyelvtan:

https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg/feed

2015. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!