Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan angol magántanárt...

Olyan angol magántanárt keresnék, aki becsületes, és nem arra törekszik, hogy minél tovább járjak hozzá. Tudtok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
Van egy angol tanárom, de nagyon húzza az időt és már nagyon unom, ezért keresnék egy olyat, aki nem.
2015. nov. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak persze. Én akkor nem szoktam törni magam a magánórákon, amikor látom már egy ideje, hogy a tanítvány nem veszi elég komolyan.
2015. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon komolyan veszem,és ezt Ő is látja, én mondtam neki, hogy esszéket szeretnék írni, meg beszélni kellene, mire Ő egyszerre csak egyet, mire én, a kettőt miért nem lehet párhuzamosan? Szóval, ki az?
2015. nov. 29. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira komolyan veszed, hogy kb. semmit se ér a kérdésed. :D

Kezdjük ott, hogy hol keresed. Ajánlhatok én Debrecenben ha Te Pesten laksz.

Emellett az esszét nem a magántanár óráján írjuk, hanem otthon és a következő alkalomra visszük neki. Ő meg az azutáni alkalomra kijavítja, és megbeszéljük mi volt a hiba.

A beszédet pedig otthon is lehet gyakorolni. S jobb először egy biztos nyelvtani alappal neki látni, mert nagyon hamar berögződhet pár hiba, és előkerülhetnek olyan formák amiket még nem tanultál és csúnyán belezavarhat.

2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Emellett az esszét nem a magántanár óráján írjuk, hanem otthon és a következő alkalomra visszük neki. Ő meg az azutáni alkalomra kijavítja, és megbeszéljük mi volt a hiba."

Pontosan, ezért nem értettem, hogy miért nem lehet párhuzamosan csinálni, kivéve ha időhúzásról van szó.

A beszédet pedig otthon is lehet gyakorolni.

"Tényleg, na erről írhatnál többet, mert ezt nagyon szeretném tudni, minden irónia nélkül."

S jobb először egy biztos nyelvtani alappal neki látni, mert nagyon hamar berögződhet pár hiba, és előkerülhetnek olyan formák amiket még nem tanultál és csúnyán belezavarhat.

"Igen erre volt 11 hónapja, heti 5*2 órával." Erről beszélek.

Heti 5*2 óra, január óta, kezdtem pre intermediate-val, és vagyok egy picit fölötte. Na, látod ettől sokkaltam be.

2015. nov. 29. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
sokaltam
2015. nov. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!