Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kijavítanátok? Angol. és még...

Kijavítanátok? Angol. és még nagyon kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
During the first month it functioned very good, I was satishfied, but after one month one day started to burn. It was a very dangerous situation. I am very mad, because it may cause a very serious accident.
2017. jan. 21. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

*very well. *satisfied * *but after one month one day it started to burn. Szerintem ugy jobban hangzana hogy but after a month one day it started to burn de a te verziod is helyes.


Azt szabad tudni hogy miről van szó? Lehet hogy így többet tudunk segíteni.

2017. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a házit kaptam, hogy írjak egy panaszlevelet egy rossz meghibásodott valami miatt. És ez jutott először az eszembe. Tehát hogy vettem egy mikrohullámú sütőt, ami egy hónapig rendesen működött, de utána elkezdett füstölni és kigyulladt. Észrevettem, hogy a hőmérséklet szabályozó elromlott, ezért nagyon mérges lettem, mert komoly baleset is lehetett volna belőle. Például kigyullad a konyha vagy a ház, vagy a kisgyerekem megég. Így nagy vonalakban erről van szó.
2017. jan. 21. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

I am/I was very mad, ilyet hivatalos levelbe nem irunk.


Letter of complaint about a faulty microwave-oven


Dear XY,


I am writing this letter to complain about the … brand microwave (model number …) that I purchased on … January 5th from your … store for $…


During the first month of use, it functioned well. I was satisfied with the product.

After one month, one day, the appliance has caught fire while in use and emitted thick smoke. I believe the thermostat/temperature control may be faulty, thus the malfunction of microwave.


I was frightened, angered and disappointed. This malfunction may have gravely consequences, such as a house fire. My child may get burned, our lives may be in danger.


Due to all above, I request a safety investigation into this matter, as well as, a full refund of purchase price. Having a small child to travel with, it is not convenient for me to deliver faulty product to the store, therefore I need you to arrange the pick-up and removal of appliance from my home.


I trust that we can come to a mutually beneficial agreement in the very near future.

I am contactable by telephone and email.


Regards,

2017. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen :*
2017. jan. 22. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a " thus the malfunction of microwave" ez nem befejezetlen kissé?

Grave a jelző.

2017. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!