Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a Német írásbelin elszúrtam...

Ha a Német írásbelin elszúrtam a levél tartalmát :S. Akkor a nyelvhelyességre, szöveghosszra kaphatok még pontokat?

Figyelt kérdés
:( :( Annyira siettem, hogy meglegyen mind a 2 levél, hogy elnéztem a 2.-at... Ráadásul jól kezdtem írni, utána jöttem rá, hoghy mi van ha nem is így kell??ppppff -.- ÉÉÉn idóta.....
2010. máj. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a tartalmat nem találtad el, bukta, 0 pont. :-(


Egyébként melyik témát választottad a hosszú levelek közül?

2010. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2. levelet 5 irányító szempont alapján kellett megírni. Amennyiben az 5 pontból csak egy szempontot dolgoztál ki jól, vagy 3 vagy annál kevesebb szempontot csak részlegesen, akkor a tartalom 0 pont. Ha a hosszú levélnél a tartalom 0 pont, az egész levél 0 pontos !!!! Így veszítettél 23 pontot.


A tavalyi megoldókulcsot elküldöm, az értékelési szempontok (14. oldaltól van a 2. levélre vonatkozó), nem változtak!


[link]

2010. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha a második levél hosszabb lett mint 120 szó,azért jár pontlevonás?
2010. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hosszú levélnél a 2.-at írtam az "Anikás" levelet...


És először jól kezdtem el, hogy az én dolgaimról kell írni meg az érettségimről, munkámról...stb..

De aztán felötlött bennem valami hülyeség, hogy ez nem lehet ilyen könnyű és Anikától kezdtem el ezeket kérdezgetni..... :(:(

2010. máj. 8. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb, mint 120 szó, nem jár levonás.
2010. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez volt az 5 szempont:


1. miért írsz

2. az érettségidről (mikor, milyen tantárgyakból)

3. Jövőbeli terveidről: tanulás (mit, miért) és/vagy munka (mit, hol)

4. érdeklődj barátnőd munkájáról (mikor, hol)

5. véleményed arról az ötletről, hogy barátnődet a nyáron meglátogatod

2010. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!