Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri megvenni az 5 perc...

Megéri megvenni az 5 perc angol magazint?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsga előtt állok, gondoltam olvasnivalónak jó.
2018. nov. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem, tetszett.
2018. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett. Vannak benne cikkek, hozzá szószedet, de azért kell hozzá szótárazni is. Online hanganyag is volt. Én szeretem, mert könnyen magammal tudom vinni ha ha kell, akkor olvasgatni.
2018. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp hasznos középfokúra készülvén, akár felsőfokra is jó új szavak tanulásához.
2018. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Esetleg azt tudja valaki, hogy hol lehet kapni? Az újságosoknál pl: inmedio-nál kapható?

2018. nov. 5. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapesten a Nyugatinál van egy újságos ahol lehet kapni, én ott vettem egyszer.
2018. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri. Én nem veszek rendszeresen, de már van egy pár. Szerintem tök hasznos. Lehet kapni újságosnál, Tescoban, Intersparban.
2018. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az újságok tele vannak nyelvtani hibákkal, sokszor csak fogom a fejem.
2019. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!