Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik önálló hanganyag...

Létezik önálló hanganyag angol nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés

Tehát: millió meg egy anyagot találtam önálló tanuláshoz. Próbáltam a Duolingót, nekem nem vált be.


Amiket találtam anyagot, az mind vagy dvd, vagy könyv+hanganyag. Ami nagyon jó, mert fog kelleni írott szöveg értéséhez is, de erre naponta fél-egy órám van max, vasárnap esetleg kettő...


Ellenben: napi két órát töltök utazással (átszállások, buszra-vonatra várakozás, tehát a könyv kényelmetlen opció lenne), amit hasznosan ki tudnék tölteni tanulással. Sőt, néha munka közben is lenne rá fél-egy órám.


Olyan kezdő anyagot keresek, ami mellé nem kell könyv, nem kell látnom, de van mellette magyar szöveg is, tehát értem, mit mond. Amivel el tudok jutni egy olyan szintre, ami után tovább tudok lépni a mese-, és filmnézésekhez.

Vagy egy olyan androidos app, ami erre képes.


A legjobb egy olyan lenne (ha létezik...), ami a kettőt egyesíti, csak hogy ugyanazzal az anyaggal haladjak. Tehát otthon fél-egy óra könyv+hanganyag/vagy dvd...

Másnap meg 2-3 óra hanganyag, ami ehhez kapcsolódik.


Létezik ilyen egyáltalán?



2019. febr. 10. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán leginkább a Relaxa/Villám módszer lenne a megfelelő számodra.

[link]

2019. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnéztem, belehallgattam... Valami ilyesmire gondoltam!

Köszönöm. :)

2019. febr. 10. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!