Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s szakma meddig ingyenes?

OKJ-s szakma meddig ingyenes?

Figyelt kérdés

Először is az érdekelne hogy ilyen szakmunkás, (festő-mázoló) tanfolyamra meddig lehet jelentkezni?

A másik kérdésem az lenne, hogy ez meddig ingyenes hány éves koromig, ha egyáltalán ingyenes?!


2008. dec. 15. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappali tagozaton 22 éves korig ingyenes.
2008. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. dec. 15. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is "ingyenes" OKJ-s képzésre járok és éépen ezért saját tapasztalatból mondom, hogy vigyázz az ilyenekkel. Meghirdették, hogy ingyenes, mondom hu dejó, el is mentem beiratkozni, akkor meg elémtolják a papirt, hogy igen-igen ingyenes, de adminisztrációs díjat akkor is kell fizetni (4 félévre: 20-30-30-20 kp), és akkor még ezenfelül, ha nem sikerül a vizsga, akkor rögtön még 3500 a pótvizsgáért... úgyhogy csak óvatosan!

2008. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is OKJ-s képzésre járok és nappalin tanulok és nem kellett fizetnem semmit, csak beiratkozási díjat 4000 ft-ot. De minden hónapba kapok családi pótlékot és nem kell fizetnem a tanulásért
2008. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem, és köszönöm a válaszaitokat!

És meddig kell beiratkozni erre? Igaz hogy már félévvel korábban?

2008. dec. 15. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
fél év? nem, nem hinném, én pl 1,5 hónappal korábban iratkoztam be, de volt olyan is aki késöbb jött (a kezdés után), de gondolom ez változó. Sztem elöször is néz ki egy neked tetszöt, amire szívesen jelentkeznél és érdeklöd meg a rézleteket vagy keres rá a neten ha van honlapjuk!
2008. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!