Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan zajlik egy A kategóriás...

Hogyan zajlik egy A kategóriás (kismotoros) KRESZ tanfolyam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szeretnék járni egy ilyen tanfolyamra, hetente háromszor kell menni, és tudja valaki, hogy mi történik az órákon? Úgy értem könyvből kell tanulni, jegyzetelni kell stb.? És hányan vannak egy ilyen tanfolyamon?
2011. jan. 21. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjük ott, hogy az A az marhára nem a Te kadegóriád. Arra még várnod kell jópár évet, legjobb esetben is 4-et.

Ráadásul kismotorra(A1) majd csak 16 évesen tehetsz jogosítványt, szóval arra is várnod kell még.

Amire te gondolsz, az az M, azaz Moped kategória. Arra 14 év a korhatár, ellenben 2011-től már 8 általános is kell hozzá, szóval ha kinyomtad a sulit, utána próbálkozz újra.

2011. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A haverom már letette és ő is most jár hetedikbe, 14 éves

Te meg elég rosszul tudod, mert az A1 a kismotor, amit ő is letett az M a következőt jelenti:

- segédmotoros kerékpár

- állati erővel vont jármű hajtására

- kerti traktor (16. életév betöltése után)

2011. jan. 21. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

M: az 50ccm-es

A1: a 125ccm-es


és nem kell 8 általános

2011. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De bizony hogy kell 8. általános. Én most csináltam meg az A1-et, és bizony kérték a bizonyítványom másolatát.
2011. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a1-hez kell de az M-hez nem kell 8 általános.
2012. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a tanfolyamon min 10-12 ember lesz de attól függ hol csinálod. Ha odafigyelsz az órákon valószínűleg nem kell félned, a vizsgán feleletválasztós kérdések vannak. Ha biztosra akarsz menni jegyzetelhetsz, nekem nem volt könyvem de simán átmentem mindenen elsőre.
2012. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!