Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten hol van olcsó, de...

Budapesten hol van olcsó, de jó KRESZ tanfolyam?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és most szeretnék KRESZ tanfolyamra menni,mivel apa vett nekem egy robogót (segédmotort) és szeretnék vele menni a suliba stb.Viszont ahogy néztem eddig,a legolcsóbb tanfolyam 48600Ft,ami szerintem túl sok...Budapesten a IV. kerülethez közel kellene viszonylag olcsón,de azért mégis olyan tanfolyam,ami ér is valamit.

Előre is köszi a válaszokat!:)


2009. máj. 22. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nem ez a kérdés, de KRESZ tanfolyamban szerintem érdemes inkább megfizetni a drágábbat, de ott biztos, hogy rendesen leadják az órákat. Ahová én jártam (B kat.), az a környékünkön a legdrágább, de nekem semmi után sem kellett szaladgálnom, jó volt az oktatás, az iskola segédanyagot is biztosított a vizsgára való felkészüléshez, az gyakorlati oktató szinte mindig oda jött értem, ahová én kértem, stb. Egyébként azt írod, hogy 14 éves vagy, akkor valószínűleg most lesz a ballagásod, arra biztosan kapsz pénzt, amit erre fordíthatsz. Másrészt ha édesapád megvette a robogót, biztosan besegítene a tanfolyam árába is. Sok sikert! :)
2009. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ballagásra csak virágot kapok,apaék nem fizetnek ennyit egy tanfolyamért...
2009. máj. 22. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbbra ne nagyon számíts, ez az 50 000 forint így is elég nyomott ár. Sajnos a jogsi - bármilyen kategóriájú - egy drága dolog.
2009. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicsigege válasza:

Nem azért de hogyha mevette neked a robogót akkor nem gondolt arra hogy vmi jogosítvány-féle is kéne hozzá?:D

Így olyan mintha meg se vette vna:D

2010. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!