Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult már valaki a Ruander...

Tanult már valaki a Ruander Oktatóközpontban? Mit hallottatok róla? Jók az ECDL tanfolyamaik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 12:03
 1/2 Alisonstardesign válasza:
Én egy webdesigner tanfolyamot csináltam ott és nagyon megvoltam elégedve. Nagyon normális volt a tanár és jól érthetően magyarázott és mindenkinek segitett.
2011. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Junior007 válasza:

Én kiadványszerkesztő tanfolyamon voltam náluk, az nagyon jó volt, jó társaság, kis csoport, nagyon jó oktató (segítőkész, értett is hozzá, jól magyaráz)

Kicsit rossz is, hogy vége lett, de majd jövőre folytatom a webfejlesztő tanfolyamukkal.


Az ECDL-ről fogalmam sincs sajnos, de van ingyenes próbaóra ahol be lehet ülni megnézni egy alkalmat ha jól emlékszem.


Sok sikert a tanuláshoz! :)

2011. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!