Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Első OKJ-s képzés, Kéz- és...

Első OKJ-s képzés, Kéz- és Lábápoló, Műkörömépítő tanfolyam. Ingyen, vagy fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés
Még nem töltöttem be a 23. életévem (20 éves leszek idén) és szeretnék erre a tanfolyamra jelentkezni, nem végeztem még el egyetlen OKJ-s képzést sem, fizetnem kell a tanfolyamért? Ha nem, akkor mindenhol ahol meghirdetik, tudok ingyen tanulni?
2010. jún. 9. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy igen
2010. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elakartam végezni, de fizetni kell érte.Nekem nem érné meg mert ígyis elég jol csinálom a viszzajelzésekből ítélve.Hát a tanfolyam ára elég borsos._D

2010. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te milyen szinten tartasz a mükörömépítéssel(Az előző vagyok)19/L
2010. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez eléggé érdekes, mert ha nem töltötted be a 23. életévedet, akkor az elso okj elvileg ingyenes, de ez helyenként változik, tavaly én is voltam olyan helyen, ahol fizetni kellett volna, igy most a régi sulimban tanulok jogi asszisztensi okj-t ingyenesen, és még jár a családi pótlék meg van diákom is (20L)
2010. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi most érettségizünk,és oszt.társam,aki 20 éves és most megy OKJ-ra,már fel is vették és ingyenes :P
2010. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ugyan erre a tanfolyamra vették fel ingyen? Vagy másra, mert azt tudom hogy a legtöbb ingyen van, de engem ez az egy érdekelne különösen! :)


(egyébként még nem vagyok semmilyen szinten belőle)

2010. jún. 9. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha naon érdekel egy profi mukörmöst meg tudok kérdezni.Azt ugye remélem tudod, hogy ilyenkor meg kell venned egy alapfelszereltésget,ahhoz h eltudd kezdeni.én mindezt magamtol vettem meg és elég sokba került.de csak hobbi szinten vagyok körmös19/L
2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem,nem ezen van
2010. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves 19/L ha megkérdeznéd annak nagyon örülnék, mert érdekelne a dolog, és ha mást nem, akkor én is keresnék valakit aki megtanít és hobby szinten csinálnám! :)


Előre is köszi!

Köszönöm a többi válaszolónak is! :)

2010. jún. 9. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát én magamtol tanultam meg vagyis netről néztem utána és naon sokat gyakoroltam:)oksa megkérdezem
2010. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!