Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Bér és TB ügyintézői tanfolyam...

Bér és TB ügyintézői tanfolyamot keresek Budapesten, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Esetleg még ahol kismama kedvezmény is van, és nem horror a tandíj...
2011. aug. 22. 14:56
 1/6 anonim válasza:

www.pallas70.hu

Én most végeztem nyáron

Sokan jöttek vidékről is,mert jó az ára.79 e volt a tanfolyam,10e a modulzáró és 5*10e a vizsga...

nekünk nagyon jó tanárunk volt (2) és konzultációs szakra mentem

2011. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, jól hangzik, köszönöm!
2011. aug. 22. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha olvasod, írnál annyit még, hogy mivel ilyen konzultációs dolgot választottál, hogy működött ez pontosan? MIko jártál órákra, anyagot honnan szerezted, vizsgák mikor voltak? Azok minden tantárgy után voltak?

És a nagy vizsga kerül 10e forintba?

2011. aug. 22. 18:19
 4/6 anonim válasza:

a konzultációsnál egy hónapban 1-2-szer volt óra péntek-szombat 4-4 óra.az anyagot a tanártól kaptuk,tankönyvet nem kellett vennünk.ha jelentkeznél,szerintem konzultációsra menj,mert van olyan is,ami minden szombaton van,illetve van olyan,ami hétközbe 2 délután.nekünk a tanárunk a Barabás Miklós volt és a Gondos Kriszta.Nagyon jó fejek voltak.Azt hiszem jól járnál velük.nem mindenkinek ők a tanáraik azt hiszem.Mondjuk a csoportunk nagyon jó volt,összetartóak voltunk.Mindegyikünknek sikerült 5-ös átlaggal.

A modulzáró a nagyvizsga előtt van,annak kell sikerülnie,hogy mehess OKJ-s vizsgára,az 10 e ft.Az OKJ-s vizsga pedig modulonként (5) 10 e ft,tehát 50 e Ft.A végén 15 vizsga van,de 4 nap alatt lezavarják.

2011. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

még azt hozzátenném,hogy ez a 15 vizsga összesen 5 modul,csak szét van cincálva.tehát ennyit fizettem azt hiszem:

79 000+10 000+50 000=139 000 Ft összesen

2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2011. aug. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!