Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szegeden indul januárban...

Szegeden indul januárban informatikai tanfolyam?

Figyelt kérdés

Szegeden vagyok gazdaságiinformatikai szakon.Közgazdasági középiskolából jöttem és sajnos semmiféle programozói előképzépsem nem volt, de nekem a fő vágyam az az lenne, hogy tudjak normálisan C-ben programozni, de magamtol ennek elsajátítása ilyen rövid idő alatt a többi tantárgy mellett sajnos nem megy. Ezért úgy szeretném hogy a következő szemeszterben passzivitáltatom magam és el szeretnék végezni egy programozói tanfolyamot. A kérdésem az lenne hogy nem-e tudtok olyan tanfolyamrol Szegeden ahol programozást oktatnak és fél éven belül le lehetne tudni az egészet, mert ha csak az lenne, és arra koncentrálnék és sikerülne normálisan elsajátítanom normálisan az alapok akkor nem lenne gond később, de így nem látom értelmét hogy átvergődök minimum ponttal de tudásom igazábol nincs mögötte.

Köszi előre is !


2011. nov. 26. 20:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!