Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sminkes tanfolyam? (bővebben...

Sminkes tanfolyam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik smink tanfolyamot végeztek esetleg mint sminkes dolgoznak. Hová érdemes menni ahol nem csak lehúzzák az embert, mennyire éri meg ezt a "szakmát választani"? Én mindenképpen ezzel szeretnék foglalkozni, de ha nem tudok elhelyezkedni akkor nem akarok enyni sok pénzt kidobni az ablakon! A segítséget előre is köszönöm! 22/L
2009. jún. 19. 11:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

régi kérdés, de hozzászólok:))

én is kitanultam anno, és kb. fél évig nem nagyon tudtam ezzel foglalkozni, persze magamon sorra gyakoroltam, meg kicsit belementem a maszkmesteribe (persze csak otthon, youtube videók alapján készítettem pl batman joker sminket, stb.) de néhány barátnőmet meg anyukámat sminkeltem csak, persze ingyen.. :/ nem kértem tőlük pénzt

elég neezen indult, és el voltam keseredve, hogy költöttem rá 250-300 ezret, és semmi haszna..

aztán kaptam munkát egy esküvő szalonnál éhbérért, mint eladó, de látták az önéletrajzomban, hogy van ilyen végzettségem, és eleinte csak alkalmanként kaptam menyasszonyokat, mert volt egy állandó sminkes ott. :) de aztán 2 év után a nő felmondott, és én kaptam a munkáját. :) azóta is ott vagyok, menyasszonyokat sminkelek, próbasminkek, emellett persze külön is egyre több ember jár hozzám, végre tudom kamatoztatni, még ha nem is 15ezeres áron dolgozok.. :)) de én imádom. persze jó lenne kicsit több pénzt keresni, de én élvezem és imádom csinálni:))

2016. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!