Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ti hogyan készültetek fel/érté...

Ti hogyan készültetek fel/értétek el azt, hogy átmentetek KRESZ vizsgán?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz a következő KRESZ vizsgám, az 1. megbuktam 62 ponttal. A suliba beszoktam járni mikor tudok, mert itthon nincsen lehetőségem gyakorolni, mert mindenhol fizetősen van fent. Még 2x tudok bemenni és nagyjából 10 tesztet tudok kitölteni, de eddig 15 kitöltött tesztből csak 4-en mentem át épp hogy csak. Nagyjából 59-63 pont között mozgok, de az egyik tesztem lett 55 pontos is. Nagyon aggódom ez miatt. :( Ti hogyan értétek el azt, hogy átmentetek? Van itt olyan akinek nagyon nehezen ment?

2012. aug. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

én is most vizsgázok, de én megkaptam az egész gyakorló programot ami majd ott lesz

hol vizsgázol?

2012. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a suli odaadta a szoftvert és itthon gyakoroltam rajta non-stop. Mér kívülről fújtam az összes kérdést.

Neten is van fönt valahol egy jó, sajnos a címére már nem emlékszem. Ha végképp nem megy máshogy, akkor benyalod az egész könyvet és kész.

2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A suli nálunk 5200 ft-ért adja a programot, de most vki elküldte linkben, ezért örök hálám az oldalnak meg a felhasználónak!
2012. aug. 23. 15:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Am. Szegeden vizsgázok
2012. aug. 23. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak CD-k, szerintem lehet is venni titpikus vizsgafeladatokkal (van rajta jó sok).
2012. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Letöltöttem netről a gyakorló programot, és nagyon sokat nyomtam, a végén már el se kellett olvasnom a kérdést, csak rápillantottam, és tudtam a helyes választ
2012. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ezen gyakoroltam [link]

regisztrálni kell ingyen és utána nyomj rá hogy online tesztek

és ott van sok kategoria válaszd ki hogy melyik kel és gyakorolj a vizsgára

Nekem is most volt vizsgám és ennek a segitségével 1-söre át menntem

2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!