Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha máshol csináltam a kreszt,...

Ha máshol csináltam a kreszt, mint ahol vezetni tanulnék, kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Már 1 éve megcsináltam a KRESZ-t és most kezdenék vezetni,hogy még beleférjek a 2 évbe...Viszont egy új autósiskolában tanulnék..Ilyenkor fizetnem kéne az előző iskolámnak? Valami ilyesmi rémlik..Légyszi írjatok!!! köszi :) 19L
2010. jan. 31. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan nem tudom mi történik ilyenkor. Az elején ha minden igaz, akkor eléd dugtak egy szerződést, amit alá is írtál, tehát minden attól függ, hogy ez mit tartalmazott. Ha van belőle példányod, akkor olvasd figyelmesen végig, ha nincs, akkor hívd fel, vagy menj be az autósiskolába és kérdezd meg mi ilyenkor a teendő. Azt tudom, hogy amikor én tanultam vezetni, akkor 30 ezer ft-ot kellett volna fizetnem kb, ha át akarok menni másik iskolához, mert pont egy akciós időpontban kezdtem, aminek az volt a lényege, hogy a kresz tanfolyam "ingyen van"... Nekik pedig miért kéne eltűrniük, hogy ott ingyen elvégzem a kreszt és utána átmegyek máshoz? Semmi hasznuk nem származna belőle, így aztán, Nekem kellett volna fizetnem. Hogy nálad ez hogy van, azt nem tudom, mindenképpen szerződés, vagy autósiskola...
2010. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jól emlékeztem,hogy volt valami szerződés...Ez így a legvalószínűbb,igen..valami 10e forintra emlékszem.Köszi szépen a választ :)
2010. jan. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!