Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában tanulni. Feltételek?

Angliában tanulni. Feltételek?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön tanulni, mert ez az év nem igazán sűlt el jól, nem sikerült a 10. osztályt elvégeznem (nem azért mert hülye vagyok, hanem egyéb más okokból. ) Mindenképpen iskolát szeretnék váltani. Londonban él anyukám testvére, és hozzá kiköltözhetnék. Nem tudom mi kéne ahhoz, hogy kint folytathassam a tanulmányaimat.17éves vagyok. köszönöm a válaszokat. (ja és eddig nem tanultam angolt)
2010. aug. 26. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat eloszor is kint jelentkezned kellene egy college -ba

ahol A-level tantargyakat tanulhatnal (erettsegi szinten) nah meg persze GCSE English, Maths (kis erettsegi) mert ezeket kerik az egyetemek - persze angol nelkul nehezen fog menni

Habar szinten a college-okban lehet jelentkezni ESOL (english for speakers of other languages) ahol segithetnek h elerd azt a nyelvtudast h tanulhass rendesen tantargyakat. (nekem is segitettek, egy ev alatt elertem az Entry 3 rol a Level 2 re).

19 eves korodig akar ingyen is tanulhatsz - lehet h nem mindenhol... Hullban legalabbis igy van.

Kerdesed van irj privit... En is 2. utan jottem ki. sok sikert!

2010. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ha aktuális lesz, írok privit!
2010. aug. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!