Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen program keretein belül...

Milyen program keretein belül tudok kimenni Amerikába 1 évre cserediáknak? Illetve mennyibe kerülne? Esetleg saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 11:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Most leszek 11. osztályos, nem tudom, hogy erre már pályázni kellett volna vagy nem? Attól tartok, hogy lekéstem erről. :(
2023. aug. 28. 11:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valóban van olyan (főként ösztöndíjas pályázatok) ahol erről lemaradtál, de még így is vannak szervezetek akikkel kijuthatsz, csak nem ingyen. Én most a Rotaryval vagyok kint Mexikóban és csak ajánlani tudom őket. Nem tudom hogy most mennyibe kerül, az adott évtől függ, de nézd meg a honlapjukat, minden infót megtalálsz rajta. Ryep.hu
2023. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. szept. 4. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még bármi kérdésed van, szívesen válaszolok rá.
2023. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha pályázok erre az egészre akkor utána itthon évet kell ismételnem vagy írhatok majd egy vizsgát és visszamehetek a régi osztályomba?
2023. szept. 4. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az iskoláddal kell egyeztetni, a Rotarynál nincs kikötve, hogy mit kell csinálnod etéren. Én vizsgázni fogok, bár én még csak 10-es vagyok, még nincs akkora tétje ennek az évnek
2023. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:), igen a 10-nek valóban nincs nagy tétje, még nem számítanak a jegyek, nekem viszont már igen, ezért nem tudom, hogy mit csináljak
2023. szept. 4. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jelentkezni megéri, aztán még kb februárig vissza tudsz lépni, ha úgy gondolod, hogy jobb úgy. Viszont ha az iskola partner, akkor főleg Amerikából lehet, hogy át tudnál vitetni jegyeket, és annál kevesebb vizsgád lenne. Sok sikert neked!
2023. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
<3
2023. szept. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!