Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyári nyelvtanfolyam 4 hétig...

Nyári nyelvtanfolyam 4 hétig vagy Erasmus?

Figyelt kérdés
jan. 4. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén négy hét csak szórakozásra elég, erős nyelvtanulásod nem lesz belőle. Én erasmus alatt holland egyetemre mentem, angol cikkek, vizsgák, na ott megtanultam angolul. B2-m volt, de nagyon erős volt az academic research kinn, nehéz szövegekkel és sok tanulással. Rengeteget kamatoztam belőle, és még rengeteget szórakoztam is mellette
jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


A nyelvtanfolyam kimondottan a nyelvtanulásra jó, de 4 hét nagyon kevés. hasznosnak hasznos, de ennyi idő alatt nem lesz a b2-ből c1.


Erasmusnál függ az is, hogy hova mész, mennyire beszélik az angolt. Pl. Hollandiában vagy Finnországban sokkal inkább beszélnek angolul mint mondjuk Spanyolországban vagy Olaszországban és biztos vagyok benne, hogy kurzusokból is több lehetőség van angolul. Nem szólom le Spanyolországot és Olaszországot, csak azért írtam ezt mert én ott voltam, arról van tapasztalatom, és nem volt lötyögés ott sem, sokkal nehezebbek voltak a tárgyak, mint itthon.

jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Az erasmus nem egy jó dolog. Erre sem annyira. Nyelvtanfolyam!
jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!