Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi egy éves tandíj a MIT-n?

Mennyi egy éves tandíj a MIT-n?

Figyelt kérdés
Igazából csak azért kérdezem, mert kiváncsi vagyok rá. Nem szeretnék a jövőben ott tovább tanulni(nem is vagyok hozzá elég okos), csak érdekelt. Mivel az a világ egyik legjobb egyeteme, így biztos nagyon sokba kerülhet.(egyébként azért nem az egyetem oldalán tájékozódom róla, mert nem tudok elég jól angolul ahhoz, hogy ne kavarodjak el az oldalon)

márc. 6. 03:39
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Trimeszterek vannak (őszi, tavaszi és nyári), és a tandíj trimeszterenként 30K USD, azaz kb. 11 millió forint. Egy 4 éves alapszak összes becsült költsége (lakhatással, könyvekkel, tandíjjal) jelenleg 320.000 USD, azaz kb. 116 millió forint, amit Magyarországon leginkább csak a közpénzen élősködő fideszes NER elit engedhet meg magának a te pénzedből, pl. [link]
márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!