Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehet torrentezni németországi...

Lehet torrentezni németországi kollégiumokban?

Figyelt kérdés

Magyarországon össze-vissza van. Pl.: BME koleszokban úgy tudom, hogy lehet torrentezni, szóval nincs letiltva, egy csomó koleszban meg le van tiltva a torrent.

A németországi kollégiumoknál nem tudja valaki, hogy van ez?


2011. febr. 27. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A koleszokat nem ismerem, de azt tudom, hogy Németországban mindenhol sokkal komolyabban veszik a torrentezést, mint itt Magyarországon. Konkrétan a cserediákjaink mesélték, hogy ők nem mernek otthonról sem torrentezni.
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem szabad.
2011. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha valaki otthon se torrentezik akkor súlyos 10-20 ezrektől elköszönhet ha csak egy sima officet akar. játékokról ne is beszéljünk...
2011. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de pl. sorozatokat se lehet leszedni?
2011. márc. 3. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:

"hát ha valaki otthon se torrentezik akkor súlyos 10-20 ezrektől elköszönhet ha csak egy sima officet akar. játékokról ne is beszéljünk..."

OFF, de pl. nekem a gépemen nincs Office, mert nincs szükségem rá 10-20 ezerért. Meg egyébként semmilyen illegális program nincs rajta. Meg lehet oldani.

Ha meg valaki nagy játékos, akkor valamilyen szinte bele kell törődnie, hogy fizetni kell. Nem lehet mindig a torrentre számítani.

2011. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az xp-t akkoris meg kell venned...

amit én használok most: ultimate 64 bit az 53 rugó lett volna. de egy sima xp sincs 20 alatt

2011. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üdv.


Csatlakozz egy külföldi VPN-re és kész ;>

2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Németországban elég szigorúan veszik a dolgot. Nekem egy barátom 1200 eurót fizetett, miután illegálisan letöltött egy Bushido-számot, Bushido pedig szó nélkül küldte a csekket :) Nem a letöltés az illegális, hanem a feltöltés, de torrentnél ugye nehéz csak letölteni.
2011. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fizess elő egy normális VPN-re és próbálj csak leechelni. Egyébként itteni kolikban sem lehet, de ha nem töltesz fel akkor lesz@rják.
2011. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1200 euro 1 szám ára? ez viccnek is rossz
2011. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!