Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A spanyolországi egyetemisták...

A spanyolországi egyetemisták kollégiumokban laknak? Vagy hol?

Figyelt kérdés
Volt már valaki kint? Én öszöntdíjat szeretnék megpályázni rá, és érdekelne, ott hol lehet élni. Kollégium, diákszálló? Vagy lakást kell bérelni?
2010. júl. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ország nincs ahol minden egyetemistának van kollégiumi férőhely.
2010. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam. De ha egyszer kiküld a sulim, gondoskodhatnának arról, hogy tudnék lakni egyáltalán. Vagy vmi segítség...
2010. júl. 8. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem!Ebben a cipőben járok általában albérletben laknak, de ez teljesen egyetem függő.Én pl.a Comillas-ra megyek tanulni és nekünk mondtak szállás lehetőséget, de szerintem irreális áron. Családnál, napi3X 850Euro/hónap; étel nélkül 750-800Euro/hónap. Legjobban albérletben éri meg lakni azok 200-300/euro körül vannak +a kaja, ami nem olyan drága a magyar árakhoz képest, természetesen függ a forint-euro viszonyától is!Most per.pill. rosszul járok, mert nagyon rosszul áll a magyar gazdaság, remélem mire megyek erősödik egy kicsit a forint.
2010. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, vannak diákszállók is. Azok mennyibe kerülnek? Láttam, hogy a leendő sulimból is szeptemberben mennek 7-8-an, de sajnos nem tudom velük felvenni a kapcsolatot. De érdekelne ilyenkor hova mennek. És mennyi ösztöndíjat kapsz?
2010. júl. 10. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom biztos vannak iskolák, akiknek vannak diákszállóik.

www.idealista.com

Ha konkrét iskoláról van szó akkor nézd meg az adott iskola honlapját.

Erasmusszal megyek és 320Eurot kapok.

2010. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ELTE-s vagy.MIért veszed fel a kapcsolatok velük az etrn-n keresztül tudtommal ott van olyan funkció, hogy diák keresés név szerint.
2010. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!