Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyelvtanulás külföldön?

Nyelvtanulás külföldön?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék kimenni Spanyolországba (Barcelonába vagy Madridba) nyelvet tanulni és egyben nyaralni is. Van valami utazási iroda vagy vmi ami szervez ilyeneket (megfizethető áron)?

Mert azért nem könnyű szállást találni meg nyelviskolát stb..


2011. okt. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hali


Szerintem mindenképp tanúlj itthon pár dolgot spanyolúl ,hogy ott csak tökéletesíteni kelljen a dolgokat. Ahhoz ,hogy külföldön tanúlj angolt pl 90%osan kell beszéld hiszen hiába tanúlsz ,ha nem tudod mit is tanúlsz.


És igen biztosan kell legyenek ilyen helyek ,de akkor el kell döntsd ,hogy mit szeretnél tanulni vagy nyaralni.

2011. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
angolul elég jól tudok..spanyolból meg az alapokat tudom de járok tanárhoz szóval nyárig még többet fogok tudni..
2011. okt. 14. 21:43
 3/4 anonim válasza:

[link]


[link]

[link]


Nézd meg ezeket a honlapokat, ők szerveznek ilyeneket :) sok sikert

2011. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


a STA TRAVEL-ről már olvastam csak nem tudom, hogy megbízható-e...de annak tűnik :)

2011. okt. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!