Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha elvegzek egy jo gimit jo...

Ha elvegzek egy jo gimit jo eretsegivel akkor feltudnak venni kulfoldon egyetemen?

Figyelt kérdés
Pl. Londonba? vagy Anglia mas reszen???
2012. márc. 9. 13:36
 1/4 anonim válasza:
71%
helyesírás
2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Retekszisz ***** válasza:
Ha mindegy, hogy milyen az az angol egyetem, ahová mész, akkor ha van nyelvvizsgád meg pénzed, akkor felvesznek. Ha mondjuk IC London vagy Cambridge, amire vágysz, akkor valószínűtlen.
2012. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már Anglia, akkor Írországot vagy Skóciát ajánlom, mivel ott ingyenes a felsőfokú alapképzés, én személy szerint Skóciába készülök, ha leérettségiztem... Skóciában a rezsin a lakbéren kívül vannak helyek, ahol mást nem kell fizetni, mivel azt az önkormányzat átvállalja tőled. Ha pedig németből vagy jó, egyértelműen Ausztria, hiszen ott még a mesterképzés is támogatott egy bizonyos fokig, de persze vannak különféle ösztöndíjak is, érdemes "körbeszaglászni". :)
2012. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pannny válasza:
Szerintem igen.
2012. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!