Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az oxfordi egyetemre (universi...

Az oxfordi egyetemre (university of oxford) nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
kint járok középsuliba az egyesült királyságba,nehéz bejutni?mi alapján vesznek fel diákokat? nagyon drága?
2009. szept. 19. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
elég elit iskola szín 5ösnek kell lenned és nem árt néhány nyelvizsga versenyek...
2009. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
bár így hogy tudsz magyarul is az elég nagy előny
2009. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem évente egy magyarnak sikerül ott lediplomáznia a jópár jelentkezőből, és közben kibukottból.

Ha nincs minimum egy felsőfokú nyelvvizsgád angolból és nem vagy mindenből szín 5-ös, esélyed sincs. Ha mindezek megvannak, akkor mondjuk 1 az 1000-hez :)

Sok szerencsét!

2009. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Vagy akár haza is jöhetnél Magyarországra a többi száz meg száz itt tanuló brit diákkal együtt...
2009. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
elég biztatóak vagytok :S Úgy látszik az emberek tényleg nem változnak.Nekem az jött le az üzeneteitekből hogy szimplán irigyek vagytok...
2009. szept. 20. 12:16
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Ne gyere haza!

Nem tudom, hogy mennyire nehéz oda bejutni, de itt már semmi keresnivalód nincs.

Nézz index.hu-t, vagy kuruc.info-t, értesülsz majd róla, hogy mi van itt Magyarországon!

Egy vicc az egész! Örökkön tartó szenvedés!

Amint megtehetem, megyek hozzátok!

Jó éjszakát!

16/F

2009. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
16 évesen fiú...takarodj is, ilyen "emberekre" nincs szükség itthon, de még a magyar nyelvet is felejtsd el kérlek. Azért bízom benne, hogy pár év alatt benő a fejed lágya és másképp fogsz gondolkozni a hazádról és megpróbálsz tenni érte.
2009. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek haza akkor már inkább másik egyetem nézek.
2009. szept. 21. 18:53
 9/18 A kérdező kommentje:
(egyetemet)
2009. szept. 21. 18:53
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Te csak szeretnéd, hogy irigyek legyünk, de sajnos az a helyzet, hogy mi büszke magyarok vagyunk és ez az az érzés amit te és a kedves 16 éves kis fityf*sz az életben nem fog érezni. Nincs mire irigyeknek lennünk. Az érzés ami bennünk van nem irigység hanem szánalom.
2009. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!