Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyelviskola Kanadába vagy...

Nyelviskola Kanadába vagy Angliába?

Figyelt kérdés

15éves vagyok és szeretnék majd nyáron kimenni 1 hónapra Kanadába vagy Angliába nyelvtanulás céljából,mivel utánna nyelvvizsgázni szeretnék.Szüleim aztmondták hogy engednének meg minden csak nem tudom hogy hol keressek ilyen nyelviskolákat.Esetleg valaki tudna mondani ilyeneket? vagy hogy hogy keressek rá? amúgy már 8éve emelten tanulok angolul szóval nem vagyok nagyon kezdő.

Előre is köszi a válaszokat:)


2009. okt. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább Angliát javaslom, Kanada túl messze van egy 15-16 éves diáknak. Meg a repjegy is sokkal drágább.

Itthoni nyelviskolák (Katedra) is intéznek külföldre nyelvtanfolyamokat, de nem is értelek miért akarsz kimenni? Itthon is el tudsz járni tanárhoz vagy nyelvsuliba, felkészítenek a nyelvvizsgára és kész..

Na jó, te tudod :)

Londonban, Oxforban biztos van kurzus. De számolj vele, hogy nem olcsó, lehet 15-16 évesen nem is mehetsz még, ill. a szállás és az ellátás sem 2 forint.. :(

szerintem inkább neten keress levelezőtársakat, akikkel beszélgetsz, tanulsz tőlük. Interpal, Sharedtalk ezek jó oldalak :)

2009. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia hát van pár lehetőség.minden csak pénz kérdése ha van pénz(sokkal kell számolni)akkor [link] sajnos én nem vettem még rlszt ebben, de nagyon jónak tűnik
2009. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy azért szeretnék kimenni,mert imádok utazni,más országokba lenni,meg igy sokkal jobban megtudom tanulni a nyelvet.amúgy nem sokkal drágább ha igy kimennék külföldre mintha itthon eljárok egy nyelvtanfolyamra..külön nyelvtanár stb.

2009. okt. 13. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem azért magyarul is megtanulhatnál egy picit. Idéznék tőled egy pár gyöngyszemet:

"utánna"

"engednének meg minden"

"országokba lenni"

"mintha otthon eljárok"

Ezek azért nagyon durva hibák. Óvatosan azzal a nyelvtanulással :-)

2009. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Én 15 éves koromban voltam Torontoban a helyi egyetem 3 hetes nyelvtanfolyamán. Szuper volt. Nekem a repjegyre és a szállásra szerencsére nem volt gondom. De a repjegy 150 körül volt közvetlen járattal mentem a MALÉVval. A kurzust szintfelmérővel kezdték, majd csoportokba raktak minket, délelőtt voltak az óráim, déután pedig a várost fedezetem fel. Ha jól emlékszem volt intenzív kurzus is délelőtt és délután, de én feleslegesnek tartottam. Teljesen másképp tanítanak, mint itthon (perfectes igeidőket azóta értem :D).

Ezt az oldalt ajánlom nézelődésre: www.utoronto.ca

2009. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!