Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Befejezem jövőre az alapképzés...

Befejezem jövőre az alapképzést, és Magyarországon beírnám a 2. egyetemet. Család, férj, gyerek még úgyse aktuális, ezért miért ne tanulnék? Az a gondom, h a kollégákkal h kerüljek közös nevezőre, mert lesz köztünk 4-5év. Ez nagyon nagy gond?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy magyartanárnak tanulok Vajdaságban(természetesen magyarul tanulok), és mesterire mentem volna át, de nagyon komplikált az egész, és duplaannyi pénzbe, meg külön papírok beszerzésére lenne szükség, mintha beírnék még egy egyetemet. A pedagógiára, vagy a pszichológiára gondoltam, mert az mindig is érdekelt. Aki kötekedni akar, az inkább ne írjon, kösz!


23L



2013. okt. 14. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem gond.

Ha minden a terveim szerint alakul, 27 leszek, mire befejezem az összes tanulmányomat és akkor leszek pályakezdő. :D

2013. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem probléma. Lesznek ott többen a te korosztályodból. De hogy már a magyartanárok is csak h-t írnak a hogy helyett... kicsit elkeserít.
2013. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen dolog, h számítógépes nyelvészet, semmi baj nincs a h-val ilyen esetben,
2013. okt. 15. 10:26
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
A baj az, hogy írsz egy 613 karakterű bejegyzést, de sajnálsz még 6 karaktert kiírni, mert ez "számítógépes nyelvészet". De ez csak az én privát véleményem.
2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom, nem erről van szó. Szokás rövidíteni, és kész. Normális dolog, tanulmányok is születtek erről.
2013. okt. 15. 18:54
 6/9 anonim válasza:
hahahahaha gyere el Szerbiába,mert úgy látszik nálatok elég könnyű befejezni az egyetemet,ja meg mindenki doktori cimet visel!gyere bátran Szerbiába!!!
2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jahhh bocs most látom h vajdasági vagy!Izvini,nisam hteo da te uvredim!
2013. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én már Szerbiában vagyok :DD
2013. okt. 16. 08:14
 9/9 anonim válasza:
igen tudom,csak nem olvastam el hogy mit irtál lent!bocsi kedves leányzó :)
2013. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!