Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki tud megpályázható ösztöndíj...

Ki tud megpályázható ösztöndíjakat Angliába vagy Amerikába?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat segítenétek, mert az általános iskolámban spec angol szakos voltam, most pedig a gimiben általános szakon vagyok viszont most készülök a középfokú nyelvvizsgára. Mivel nem vagyok angol szakos, ezért nagyon sok esélyem nincs megkapni az egyik ösztöndíj lehetőséget mert azt általában az angol szakosok vagy a kéttannyelvűsek kapják meg. Segítsetek kérlek! Nagyon sokat lendítene a tudásomon egy külföldi ösztöndíj! Előre is köszönöm!
2010. márc. 18. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet szerintem középiskolában még nem nagyon lehet. Van sokfajta de fizetősek.
2010. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ne hidd, hogy olyan nagy szám az a középfokú. Én is azt hittem, de szinte nevetséges az egész. Fél év intenzív tanulással könnyedén lelehet tenni. Felsőfokúhoz menj ki, ne ehhez. Középfokon még nem is kell tudnod normálisan beszélni, akadozhatsz is.
2010. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de csak bemásolom, mert már másnak is írtam:

UWC ösztöndíjakra pályázhatsz ősszel, ha szeptember elsejéig betöltöd a 16-ot(persze utána a rákövetkező években is). Ezzel külföldi középiskolákba juthatsz ki(pl. Norvégia, Hong Kong, Szingapúr, Egyesült Királyság, Olaszország), és a zsebpénzeden és repjegyeden kívül mást nem kell fizetned. Megjegyezném, hogy évente sajnos csak 4-5 diák kaphatja meg Magyarországon.

Itt többet is megtudhatsz:

[link]

2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!