Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan folytathatnám tanulmány...

Hogyan folytathatnám tanulmányaimat külföldön?

Figyelt kérdés
Családi okok miatt úgy néz ki hogy el fogunk költözni Angliába. Beszélek angolul, de csak középszinten. 10. évfolyamos vagyok egy gimnáziumban, és az érdekelne, hogy ha most kimennénk, ott hogyan folytathatnám tanulmányaimat?
2010. ápr. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz magantanulo es visszajarhatnal vizsgazni pl. Kint meg jarhatnal valami nyelviskolaba vagy kulonorara (tanc, fenykepeszet stb) hogy azert kornyezetben legyel.
2010. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj ott középiskolában.. Jobban jársz indenképp.
2010. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en is a 10. utan jottem ki. egy evig ESOL ra jartam (angol olyanoknak akiknek nem anyanyelve) es utanna egy eves erettsegit es iden mar fel is vettek az egyetemre...

kerdesed van irj...

2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó ! írtam neked.. remélem megkapod. Engem is érdekelne ez a dolog mert 2 hónapon belül kiköltözünk. 11.es vagyok..
2010. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!